קורסים וסדנאות

קורס פיסול בברזל

הקורס מעובר על ידי הפסל שמעון רזניק. הקורס היחיד בארץ המשלב את הכרת שפת הפיסול בברזל לצד רכישת כלים ומיומנות שימוש בכלים ידניים וחשמליים בצורה מקצועית בהדגשה על כללי בטיחות בעבודה.

קורס פיסול בבטון וחומרים נוספים

הקורס מעובר על ידי עדית שפירא אומנית יוצרת. הקורס נותן כלים ליצירת פסלים בבטון, דרך הכרת הבטון הרך והפלסטי שהופך לקשה ועמיד ומשדר ניקיון חומרי נתעל אותו לצרכינו. וכן דרך יצירת פסלים תלת-מימדיים.

קורס בפיסול פיגורטיבי

מתמחה בפיסול פיגורטיבי קלאסי. בקורס נלמד את יסודות הפיסול באופן מעמיק, תוך דגש על פני וגוף האדם ויצירת דיוקן, נלמד גם בניית תבניות לפסלים ויציקה. הקורס משלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים במרחב יצירתי ומאפשר, תוך קבלת ייעוץ והנחייה אמנותית אישית לאורך כל הדרך.

 קורס ריתוך בסיסי

בקורס תלמדו בניה והפקת מוצר באמצעות ריתוך בצורה מושקעת ומרגשת. תלמדו על כללי זהירות בעבודה בהדגשה יתרה בעבודת ריתוך, מיגון ושמירה על גופכם והסביבה

קורס רישום פיגורטיבי המקנה כלים וידע מקיף אודות עולם הרישום. לימוד כל הטכניקות מהבסיס! הקורס משלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים במרחב יצירתי ומאפשר, תוך קבלת ייעוץ והנחייה אמנותית אישית.

קורס חוויתי המקנה את יסודות הרישום מהבסיס, הלימוד יתמקד בפיתוח יכולת התבוננות והשפה  הוויזואלית של המשתתפים. קורס המשלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים.
הלימודים בקורס יקנו מיומנות ושליטה בעבודה עם  מפסלת יד בטכניקות גילוף בעץ,
עם דגש על כללי זהירות בעבודה עם מפסלת יד.

קורס פיסול בקרטון

הקורס ייתן כלים בפיסול בקרטון. הכרת החומרים (קרטון גלי, קרטון כוורת וסוגי קרטון אחרים) ושיטות העיבוד. בנית שלד מקרטון או חומרים נוספים כגון עץ וברזל וגימור- ציפויים בנייר, שימוש בלכה ובצבע.

למידע נוסף חייגו לשני – 0543100264 או לשמעון 054-5380373 או צרו קשר