קורסים וסדנאות

קורס פיסול בברזל

הקורס מעובר על ידי הפסל שמעון רזניק. הקורס היחיד בארץ המשלב את הכרת שפת הפיסול בברזל לצד רכישת כלים ומיומנות שימוש בכלים ידניים וחשמליים בצורה מקצועית, בהדגשה על כללי בטיחות בעבודה.

 
 
הלימודים בקורס יקנו מיומנות ושליטה בעבודה עם  מפסלת יד בטכניקות גילוף בעץ,
עם דגש על כללי זהירות בעבודה עם מפסלת יד.
 
 
 
קורס בסיסי למתחילים המעוניינים להתנסות בפיסול מודרני תוך שימוש בחומרים תעשייתיים. הקורס משלב יצירה בעץ, ברזל, רשתות, פלסטיק ועוד.
 
 
 
קורס פיסול ייחודי המתמקד בפיסול חברו הטוב ביותר של האדם- הכלב. הקורס מקנה ידע אודות עולם הפיסול וכן בניית תבניות ויציקה במגוון חומרים.
 

קורס פיסול פיגורטיבי

מתמחה בפיסול פיגורטיבי קלאסי. בקורס נלמד את יסודות הפיסול באופן מעמיק, תוך דגש על פני וגוף האדם ויצירת דיוקן, נלמד גם בניית תבניות לפסלים ויציקה. הקורס משלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים במרחב יצירתי ומאפשר, תוך קבלת ייעוץ והנחייה אמנותית אישית לאורך כל הדרך.

 
 
קורס פיסול חוויתי המשלב הקניית כלים וידע בסיסי בעולם החומר , לימוד פיסול, בניית תבניות ויציקה במגוון חומרים שונים ומגוונים. 
 
 

קורס רישום פיגורטיבי המקנה כלים וידע מקיף אודות עולם הרישום. לימוד כל הטכניקות מהבסיס! הקורס משלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים במרחב יצירתי ומאפשר, תוך קבלת ייעוץ והנחייה אמנותית אישית.

 
קורס חוויתי המקנה את יסודות הרישום מהבסיס, הלימוד יתמקד בפיתוח יכולת התבוננות והשפה  הוויזואלית של המשתתפים. קורס המשלב תרגילי טכניקה לצד עבודה חופשית על פרויקטים אישיים.
 

 קורס ריתוך בסיסי

בקורס תלמדו בניה והפקת מוצר באמצעות ריתוך בצורה מושקעת ומרגשת. תלמדו על כללי זהירות בעבודה בהדגשה יתרה בעבודת ריתוך, מיגון ושמירה על גופכם והסביבה

סדנת תבליטי מלט וחומרים נוספים

משתתפי הסדנה ילמדו את כל שלבי הטכניקה של בניית תבנית חול בשילוב חומרים נוספים ויציקת מלט